היי, אני אלין אלכסיינקו בת 29, מתאמנת בקרוספיט זו השנה הרביעית. מאז ומתמיד עסקתי בספורט, הייתי אלופת הארץ בהתעמלות אירובית ועד גיל 23 ייצגתי את ישראל בתחרויות בחו״ל. תמיד אהבתי תחרויות, האדרנלין הזה זה מה שדרבן אותי להמשיך הלאה ולהגיע לתחרות הבאה.
בגיל 26 גיליתי את הקרוספיט התחברתי לזה ישר ומהר מאוד התאהבתי. אחרי 3 חודשים מאז שהתחלתי להתאמן שמעתי שיש תחרות RFA 2013. מיד כששמעתי את המילה תחרות אמרתי לעצמי – אני חייבת להשתתף. איכשהו בזכות הרקע שהיה לי הצלחתי להגיע לגמר. אחרי התחרות אמרתי לעצמי ששנה הבאה אני חייבת להשתתף, אבל הפעם אני צריכה לשלוט בהכל.
2014 RFA הגיע, הפעם הרמה של הבנות היתה הרבה יותר גבוהה, וגם התחרות עצמה עלתה בכמה רמות, היה מאוד מאתגר, ולא כזה קל כמו שחשבתי, התחרות נערכה באצטדיון גדול עם הרבה קהל , היתה אווירה מטורפת אבל גם היה הרבה יותר לחץ, נכנסתי לגמר, אך עדיין לא הייתי חזקה מספיק ושוב לא הצלחתי. כל השנה התאמנתי עם מטרה אחת בראש, שאני חייבת להצליח הפעם , לא רציתי להגיע שוב למצב שבו חסר לי כוח.
הגיעה התחרות RFA 2015, הפעם התחרות התקיימה באצטדיון הדר יוסף, אצטדיון ענק עם המון קהל, המון ציוד שלא היה מקודם, המון ספורטאים חדשים, המון מתחרות חזקות. הרגשתי שפשוט הגעתי לתחרות בחול. הדופק היה בשמיים, להתחרות מול כל כך הרבה אנשים , למעלה מ 2000, היה ממש מלחיץ, ומצד שני זאת הסיבה בגללה אני מתחרה, לחוות את האדרנלין הזה. התחרות נערכה שלושה ימים הפעם, המקצים כבר היו בכמה רמות יותר מהשנים הקודמות והרמה של הבנות עלתה בטירוף. היה פשוט כיף להתחרות, כיף להתנסות בדברים שבחיים לא ניסינו, כמו לעלות 70 קומות או כמו לטפס מעל קיר בגובה 2 מטר, הרגשתי כמו ילדה קטנה בלונה פארק, נהנתי כל כך מהמקצים ששכחתי שאני בכלל בתחרות.
למקצה הגמר הגעתי מותשת אך מרוצה, מרוצה שבכלל הצלחתי לעבור את כל המקצים המטורפים האלה ולהתברג עם בנות כל כך חזקות לגמר. האווירה היתה מטורפת המון קהל, כולם צועקים ומעודדים, שניה לפני הזינוק ראיתי בקהל את בעלי צועק לי "זה שלך!!!", זה נתן לי כוחות חדשים ופשוט נתתי את כל כולי עד השניה האחרונה, וזה עבד, הפעם ניצחתי, ניצחתי את עצמי את המכשולים שלי וזה היה חשוב לי מכל!
עברה בדיוק שנה, הבת שלי כבר בת חודשיים, השנה אהיה בקהל ואעודד את החברים שלי אבל האש והרעב להתחרות בוערים מבפנים ואני כבר מחכה לשנה הבאה כדי לחוות שוב את האדרנלין ואת החוויה המטורפת הזאת שנקראת RFA.