ZAROS

מים מינרליים טבעיים המגיעים אלינו מהאי כרתים.
מי שלגים זכים הזורמים מהר פסילוריטיס למעיין אמאטי, אשר נמצא בלב שמורת טבע מדהימה למרגלות ההר.


Reebok

נותנת החסות הראשית לתחרות RFA 2017.
המותג הבינלאומי המתמחה בלבוש ספורט לענף הקרוספיט ומי שמשמשת כנותנת החסות הרשמית לאליפות העולמית (CROSSFIT GAMES) מעניקה את חסותה לתחרות הישראלית זו השנה הרביעית. במסגרת שיתוף הפעולה מעניקה REEBOK חסות כספית ותמיכה בציוד ומשאבים לקידום התחרות. REEBOK הנה החברה המובילה בעולם בתחום הלבשת הספורט לענף זה ומהווה שותפה פעילה בקידום הענף בישראל, לחברה קולקציה מרהיבה ורחבה של ביגוד ספורט ונעלים מקצועיות לגברים ולנשים.


מכבי ישראל

תנועת מכבי ישראל מהווה מסגרת ארגונית, ספורטיבית, חברתית וחינוכית המאגדת אגודות מכל רחבי הארץ. בתוך כך מהווה גוף מטה, שעיקר תפקידה לסייע בשירותים מרכזיים ושונים לכל אגודות מכבי, החברות בתנועת המכבי מכל רחבי הארץ. כיום חברות במכבי ישראל כ-200 אגודות ספורט ב-34 ענפי ספורט שונים ומגוונים.

תנועת מכבי ישראל אחראית על פיתוח וטיפוח אגודות ברחבי הארץ ומסייעת להן ארגונית, מקצועית ותקציבית.


EPSON

אודות EPSON

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. קו המוצרים של החברה נע ממדפסות הזרקת דיו, מערכות הדפסה ומקרני 3LCD, לרובוטים תעשייתיים, משקפיים חכמים ומערכות חישה, כשמוצריה מבוססים על תכנון קומפקטי, מקורי, חסכוני, המפגין מגוון טכנולוגיות מתקדמות.

החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99 חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/


קרלסברג בישראל
בסוף 1991 החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע”מ (קוקה קולה ישראל) חתמה על הסכם עם קרלסברג הבינלאומית מדנמרק להפצת כל מוצרי ומותגי קרלסברג וטובורג בישראל.
בראשית 1994 הקימו באשקלון את מבשלת בירה קרלסברג, שהושלמה בזמן שיא של 13 חודשים בלבד. בשנת 1995 חנכה החברה את מבשלה הבירה והחלה לייצר בירה איכותית שלא מתפשרת על דבר.
בשלב הראשון של הקמת המפעל הושקעו כ-32 מיליון דולר. השקעות נוספות לאורך 5 השנים הבאות הגדילו משמעותית את יכולת הייצור ומגוון המוצרים של המבשלה.
למעשה, הקמת מפעל קרלסברג ישראל מהווה את אחת ההשקעות הגדולות ביותר שנעשו בתחום המזון בארץ בשנים האחרונות.
מי שעומד מאחורי הצלחת מבשלה הבירה באשקלון הוא צוות מהנדסים ישראלי שעבד בשיתוף עם מומחים מקרלסברג הבינלאומי. יחד, הם תכננו והקימו מפעל מודרני עם הציוד והטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם, שכל המערכות וקווי הייצור בו ממוחשבים ואוטומטים.

ייצור ברמה בינלאומית

הבירה בארץ מיוצרת עם אותם חומרי גלם איכותיים המשמשים לייצור הבירה בדנמרק ובמבשלות קרלסברג אחרות ברחבי העולם. חומרי הגלם מיובאים לישראל רק ממקורות מאושרים קרלסברג הבינלאומית.
במבשלת הבירה בארץ הוקם מערך אבטחת איכות ייחודי הכולל צוות טעימות מיומן שפועל באופן קבוע ועורך מבחני טעימה לבירה המיוצרת.
גושפנקת איכות נוספת ניתנת לנו ממערכת הבקרה הבינלאומית של קרלסברג, שלמרות שנחשבת מהמחמירות בתחומה בעולם, למבשלה שלנו היא נותנת ציונים מעולים.
כניסתן של מבשלות בירה בינלאומיות לארץ הביאה מהפכה בשוק הבירה בחבית. קרלסברג ישראל הביאה לארץ ציוד איכותי של מגדלים, ברזי מזיגה ומתקני קירור מתקדמים. לא עבר הרבה זמן עד שהבירה החלה להימזג בפאבים ובמסעדות.
כיום מיוצרים במבשלה המותגים: קרלסברג, טובורג, סטלה ארטואה, הולסטן ומאלטי, ומיובאים המותגים: גינס, קילקני, ווינשטפן, הוגרדן, סומרסבי, ולף. בואו לקרוא עוד על המותגים שלנו.
המפעל באשקלון זוכה באופן קבוע בפרסים. הוא זכה לא פעם בחמשת כוכבי היופי מטעם “ארץ ישראל יפה”. בשנת 1997 זכה המפעל בפרס “מגן הסביבה לתעשייה” וכן זכה בדגל היופי הארצי בשנת 2000 ובדגל המשרד לאיכות הסביבה. היום, לאחר עשורים של הצלחה בארץ ובעולם, כולם כבר יודעים שזו כנראה הבירה הטובה בעולם
כמובן, שהמבשלה עומדת ואף עולה על כל התקנים הנדרשים בארץ ובעולם.
היא מוסמכת ע”י מכון התקנים לתקנים ISO 9000 (תקן לניהול איכות) ISO 14000 ,(תקן לניהול איכות הסביבה) ות”י 18000 (ניהול בטיחות וגהות).