קבלו את 160 המתחרות והמתחרים באליפות ישראל בכושר גופני RFA GAMES 2018, נשים וגברים, החל מגיל 14!

בואו לעודד את הנשים והגברים החזקים בישראל לשנת 2018, שישי ושבת 11-12/05/18 בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב.

Boys 14-15
1 EYLON BAR-GIL
2 ARIEL TREIGERMAN
3 YONATAN VEKSLER
4 ADAR LEVISON
5 NETA HALPERT
6 ITAI SOMEKH
7 ITAMAR RUSSO
8 SHAY SPIVAK
9 OFEK ROZEN
10 GUY SHACHAR
Boys 16-17
1 NADAV PELED
2 YAN SAMARSKY
3 YOAV BITAN
4 ANOG SHTORPER
5 YOTAM GOREN
6 YARIN KAHLON
7 NITSAN OREN
8 NADAV SHLEZINGER
9 ITAY SEGAL
Girls 16-17
1 LEE YOSHPE
2 ATALYA NAKAR
3 OR PELED
4 SIGAL BASCH
5 GAYA GRANOT
6 SHAY OHANA
Men 18-34
1 DAVID BEN DAVID
2 GIL LEOR
3 RAM DOVER
4 RON ZUR
5 YOGEV MELLER
6 EITAN LIEBERMAN
7 AVI YONA
8 RAZ LEIBOVITZ
9 SERGEY LICHKOVSKIY
10 NIV KAFRI
11 AMITAY TZEMACH
12 ODED RUBINSHTEIN
13 ROB BEN OR
14 SHIMON TABAKOV
15 NOAM HADADI
16 EVGENY ANDZHELO
17 ITAY OZERY
18 MOSHIKO GRIF
19 MOSHE TABERO
20 EVGENIY GLUSHKOV
21 ILYA DROUKER
22 ARIEL TAHAN
23 ELI FRIEDMAN
24 DANIEL TANGI
25 OR KARAT
26 GAL TOUBUL
27 TOMER SHVARTSMAN
28 AMIT HAAS
29 ALAA NIJIM
30 ITAY DROR
31 TOMER SABAG
32 GIDI ZAVARO
33 OLEG BADIYAN
34 SHIR HUBER
35 OFEK ELDADI
36 ANTON KEDIK
37 TAL BEN DAVID
38 STEVE KORNY
39 VLADISLAV PATRATI
40 DANIEL KOMASHKO
41 MAOR CARMEL
42 ARTYOM DAGAY
43 EVYATAR NEVO
44 OFEK TSAROM
45 URI MINASH
46 OR OHANA
47 EVGENIY ZVONOV
48 EHUD ARIELI
Women 18-34
1 NICOLE PETTEL
2 OR COHEN
3 NATALY SOBOLEVA
4 NETA BRONSTEIN
5 OMER ZURI
6 VALERIA KHOMIAKOVA
7 AVIV BRAUN
8 GALIT HIRSCH
9 IRENA ZASLAVSKY
10 MIRIT ITZHAK
11 ANAT BAR HAIM
12 ALINA ALEKSEENKO
13 SHIRI BRETTER
14 SHIR ASHKENAZI
15 AVITAL BILDOSOLA
16 RIKI FERSTER
17 MEITAL COHEN
18 TAMAR SHAVIT
19 REBECCA GERGER
20 MOR BEN-DOR ASA
21 TUNDE KOVACS
22 SIVAN RAMATI IVASH
23 MIRI FREANKEL
24 AVIGAYIL LEWIN
25 NAAMA SHAHAR
26 HADAS KATZUR
27 SHIR YAHAV
28 LENA SHESTAKOV
29 TAMAR BAR
30 LIRON BLUM
31 LIOR HILLEL AZULAY
32 AVIGYAL SEHAYIK
33 SHIR ZUSSMAN
34 EMILY ZBOROVSKY
35 EFRAT DERAZNE
36 AGUSTINA CUCCORESE
37 ZOHAR NOGA
38 TAMAR LEGMAN
39 AYELET AROM
40 YAEL MAYORCHIK
41 MORAN YONA
42 ATALIAH DANDEKER
43 TALI KIRSHBOM
44 MAYA SHAPIRA
45 ALINA TEPIKIN
46 BATEL STANILOVSKY
Masters Men 35-39
1 EZEQUIEL BILDOSOLA
2 MICHAEL FARJUN
3 KOBI NIMROD
4 LIRON YAKOBI
5 OHAD FINKELSTEIN
6 ILAN HAGEBI
7 RAM RON
8 RON ALMOSNI
9 DANIEL GELMAN
10 INBAR GOZLAN
11 AVIHAY HADAD
12 NITAY POLLAK
Masters Women 35-39
1 HILLA SHASHA
2 LIHI ARAD
3 JENNY LYSENKO
4 MAYAN SPERLING
5 RONI KEDEM
6 MORAN SHASHA
7 MICHAL FADEL
8 MEIRAV PERETZ
9 DANA DOBSON
10 ORIT HERSHKO
11 DANIELLA SHARUDI
Masters Men 40+
1 SHARON SHAULI
2 DIMA DRUJININ
3 AMIT ZAGURI
4 SEAN ZIV
5 GREGORY BLECHER
6 SASHA PRONICEV
7 BEN BLAUSTEIN
8 ORI ISRAELI
9 URI ZIGRON
10 SAGI LEVARI
11 ASAPH NINI
12 VADIM PATRATI
Masters Women 40+
1 LIAT AVRAHAMI
2 NINA PEKERMAN
3 INBAL PINSKY
4 SALLY WANG
5 ESTHER SPANJER
6 MEITAL KAPLAN

בואו לתמוך ולעודד את המתחרים שלכם על הרחבה.